Poradnia zdrowia psychicznego i Rozwoju osobistego

W Naszej Fundacji prowadzimy różne formy pomocy psychologicznej, psychiatrycznej, pedagogicznej i z zakresu rozwoju osobistego. Oferujemy:

Oferta spotkań indywidulanych i dla par (50-60min):

Indywidualna terapia psychologiczna, psychoterapia (stacjonarnie w Lublinie oraz online) 

Psychoterapia oraz terapia psychologiczna pomoże Ci zrozumieć swoje myśli, emocje, zachowanie, a także odzyskać równowagę w trudnych momentach. Za pomocą pogłębionego wywiadu i nowoczesnych narzędzi diagnostycznych wspólnie określamy źródło trudności życiowych, a także projektujemy działania rozwojowe i naprawcze. Po pomoc psychoterapeuty warto się zgłosić gdy czujesz znaczne obniżenie nastroju, wysoki poziom lęku lub innych stanów, które Cię niepokoją. Kiedy czujesz, że problemy przytłaczają za bardzo, a przeszłość nie pozwala żyć normalnie i spokojnie. Nasi terapeuci pomogą wrócić do równowagi.

Interwencja kryzysowa, indywidualne konsultacje psychologiczne, psychoedukacja, terapia niskopłatna (online):

Interwencja kryzysowa ma na celu doraźną pomoc w rozwiązaniu aktualnych trudności, w poradzeniu sobie z kryzysem. Konsultacje z psychologiem mogą pomóc w zrozumieniu swoich emocji, stanów, reakcji, a także emocji i zachowań innych osób. Na takim spotkaniu wspólnie jest określane źródło trudności życiowych, a następnie planowane są działania rozwojowe i naprawcze. 

Poradnictwo psychologiczne grupowe dotyczy między innymi sposobów radzenia sobie z problemami emocjonalnymi, psychicznymi, ze stresem, pomocy w powrocie do równowagi po trudnych wydarzeniach życiowych. W ramach grupowych zajęć prowadzone są treningi odporności psychicznych i narzędzia do udzielania pomocy najbliższym.

Badanie psychologiczne, potencjału zawodowego, relacji rodzinnych (online):

Prowadzimy badania różnych obszarów funkcjonowania, osobowości, temperamentu, predyspozycji zawodowych z wykorzystaniem profesjonalnych testów psychologicznych i kompetencyjnych. Badania odbywają się zdalnie w obecności psychologa połączonego na spotkaniu. Po otrzymaniu wyników psycholog przekazuje informacje zwrotne na temat wyników i możliwych dalszych kroków działania.

Cena badania jest zależna od ilości i rodzajów testów, które są wykonywane. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na badania. Po analizie zgłoszenia prześlemy do Państwa wycenę badania.

Indywidualny coaching, proces rozwoju osobistego (online): 

Coaching jest formą pracy dla osób, którym zależy na rozwoju osobistym, pragną doskonalić swoje kompetencje i rozwijać się na polu zawodowym lub osobistym. Coach pomaga swojemu klientowi zidentyfikować i nazwać cel, do którego chce dążyć i który poprawi jakość jego życia. Coaching jest idealnym sposobem na poznanie swojego potencjału, ustalenie drogi rozwoju i wprowadzenie potrzebnych zmian w swoim życiu.

Indywidualne poradnictwo pedagogiczne/coaching rodzicielski (online): 

Bycie rodzicem to czasami wyzwanie! Wiemy o tym dlatego też zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego wsparcia doświadczonych pedagogów, którzy pomogą rozwinąć umiejętności wychowawcze. Konsultacje są również przeznaczone dla dzieci
i młodzieży- zapewniają wsparcie, pomoc w wyborze kierunku kształcenia i zawodu, oraz rozwiązywania bieżących trudności życiowych.

Indywidualne doradztwo zawodowe/job-coaching (online)

Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Czujesz wypalenie w obecnej, ale nie do końca wiesz co chcesz robić? Konsultacje z doradcą są właśnie dla Ciebie! Poradnictwo zawodowe  oraz job-coaching pomoże w wyborze szkoły, zawodu, pracy bądź przekwalifikowania się, najbardziej adekwatnie do Twoich możliwości.

Terapia par, psychoterapia małżeńska – stacjonarnie w Lublinie oraz online: 

Każdy związek przechodzi pewne etapy, pojawiające się trudności wywołują czasem kryzysy, które ciężko przepracować we własnym zakresie.  W takich sytuacjach nieoceniona staje się pomoc psychoterapeuty, który pomoże uświadomić obu stronom relacji powody powstawania konfliktu, skłonić do przemyśleń i dyskusji. Jeśli czujesz, że to jest to czego właśnie potrzebuje Twój związek- nie zwlekaj! Nigdy nie jest za późno na poprawę relacji i poprawę jakości w związku!

Cennik

🟢  Indywidulną psychoterapię, terapię psychologiczną stacjonarnie w Lublinie oraz online, którą prowadzą psychologowie i psychoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem (160 zł)

🟢  Psychoterapia dla par, rodzin – stacjonarnie w Lublinie (180 zł)

🟢  Indywidualne sesje coachingowe, rozwojowe, job-coachingowe online (160 zł)

🟢  Indywidualne doradztwo zawodowe, rodzinne online (140 zł)

🟢  Konsultacje psychiatryczne online (160 zł)

🟢  Konsultacje psychodietetyczne online (160 zł)

Bezpłatne konsultacje z psychologiem i terapia niskopłatna:

Jeśli są Państwo w kryzysie, potrzebują wsparcia, pomocy psychologicznej, a mają ograniczone fundusze – prosimy o zaznaczenie w formularzu prośbę o dofinansowanie pomocy psychologicznej. Jako Fundacja zbieramy środki na ten cel, a także współpracujemy z psychologami, terapeutami, którzy zdecydowali się na współpracę probono – dzięki czemu możemy pomagać każdemu kto znajduje się w kryzysie i potrzebuje wsparcia w trudnej sytuacji. W ramach dofinasowanej pomocy możemy zaoferować:

🟢   Terapię i konsultacje psychologiczne niskopłatne, którą prowadzą psychologowie z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, po odbyciu kursów specjalistycznych terapeutycznych lub w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej (100 zł)

🟢  Bezpłatne konsultacje, wsparcie psychologiczne, spotkania psychoedukacyjne online i stacjonarnie w Lublinie prowadzone przez psychologów, terapeutów bezpośrednio po studiach i kursach terapeutycznych, studentów ostatnich lat studiów psychologicznych po odbyciu szkoleń metodycznych dla osób w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej i finansowej (dofinansowanie do 100%) W ramach bezpłatnego poradnictwa oferujemy do 7 spotkań ze specjalistą. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość zwiększenia ilości konsultacji. 

Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego w ciągu najbliższych kilku dni skontaktuje się nasz wolontariusz, który przeprowadzi rozmowę na temat potrzeb, wyjaśni sposób korzystania z konsultacji i ustali termin spotkania.

Konsultacji udzielamy online za pośrednictwem Google Meets. Po umówieniu spotkania otrzymają Państwo link do spotkania online.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń – Telefon: 51177492

Kadra Poradni

Konsultacji udzielają zarówno młodzi psychologowie, pedagogowie, coachowe – którzy w trakcie i po zakończeniu edukacji chcą się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami, kompetencjami do pomagania innym, jak i doświadczona kadra psychologów, pedagogów, coachów. Zapraszamy do zgłaszania się do projektu poprzez formularz zgłoszeniowy. 

Prosimy o opisanie w nim swoich trudności, celów, obszarów do pracy – a my dobierzemy odpowiedniego specjalistę do Państwa potrzeb.

Łączy nas pasja do pomagania innym, kreatywność i pozytywna energia.

                                Chcesz poznać naszą Kadrę?

                                            Kliknij w link:

Zapraszamy!